Ogłoszenia na niedzielę 30 kwietnia 2023 r.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

W środę uroczystość N.M.P. Królowej Polski.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź w piątek od 16.00 do 18.00.

Nabożeństwo I Soboty miesiąca rozpocznie się w sobotę o godzinie 8.00.

W dni powszednie maja będziemy odprawiać nabożeństwa majowe po Mszy św. o godzinie 18.00.

Nabożeństwo majowe u przy krzyżu u p. Cieszyńskich o godzinie 19.00.

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Berth, Kościerzyna

Beata Burandt, Szymbark

Pani Genowefa Jarzębińska organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjazd 20 maja o godzinie 5 rano z Szymbarka. Koszt – 90 zł od osoby. Tel. 665 978 477.

Siostry Franciszkanki zapraszają na weekendowe rekolekcje dla dorosłych, które odbędą się w klasztorze w Orliku w dniach 8 – 10 czerwca. Zapisy i pytania można kierować na adres rekolekcje@siostryzorlika.pl do 20 maja.