Ogłoszenia na niedzielę 30 października 2022 r.

We wtorek będzie uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszy św. o godzinie 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarz. W środę Dzień Zaduszny. Postarajmy się wspomóc zmarłych naszymi modlitwami i uzyskiwaniem dla nich odpustów.

Można składać zdrowaśki roczne do kosza przy figurze św. Antoniego. Nie będzie Mszy św. zbiorowych. Zdrowaśki jednorazowe będą odmawiane w oktawie Wszystkich Świętych i w te dni, przed Mszami, będzie można je składać do kosza pod ołtarzem.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Odwiedziny chorych rozpocznę wyjątkowo półtora godziny później, niż zwykle, gdyż o godzinie 8.00 będę miał urzędowe spotkanie dotyczące cmentarza.

Spowiedź w piątek od 16.00 do 17.30.

Nabożeństwo I soboty miesiąca rozpocznie się o godzinie 8.00.

W środę odbył się pogrzeb naszego parafianina Franciszka Janka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Bardzo dziękuję panu Piotrowi i pani Ani za zrealizowanie pierwszej części modernizacji zieleni przy naszym kościele. Ciąg dalszy nastąpi.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.