Ogłoszenia na niedzielę 30 stycznia 2022 r.

W środę święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na obu Mszach świętych, czyli o 17.00 i o 18.00, odbędzie się obrzęd błogosławieństwa świec. Świece dzieci komunijnych, ze względu aktualną sytuację, pobłogosławię w innym terminie, który później ogłoszę. Prawdopodobnie będzie to w marcu. Kolekta w święto Matki Bożej Gromnicznej jest przeznaczona na zakony klauzurowe.

Bardzo proszę panów, by w środę. zaraz po Mszy św.. przystąpili do zdejmowania choinek. Mile widziane będzie kilka osób z młodzieży.

W czwartek, we wspomnienie św. Błażeja, po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa cierpiących na choroby gardła.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Jeśli są nowi chętni, proszę ich zgłosić. Można też potwierdzić tych, których do tej pory odwiedzałem, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną.

W sobotę o godzinie 8.30 będziemy śpiewać Godzinki.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Wszystkim mieszkańcom Kaplicy dziękuję za troskę o czystość kościoła przez ostatni czas. Proszę, by teraz ten dyżur przejęli mieszkańcy Starkowej Huty.

Bardzo dziękuję moim drogim parafianom za wszystkie spotkania kolędowe. Dziękuję za transport, za miłe rozmowy i bardzo piękne spotkania kulinarne. Dziękuję też za ofiary złożone w czasie kolęd. Z tytułu kolęd do kasy parafialnej wpłynęło 17500 zł. Dziękuję za ofiarność. Środki te zostaną dobrze spożytkowane. Do moich podziękowań dołącza się również ojciec Erwin, który mnie zastępował w ostatnim tygodniu.

Również pan Dariusz, nasz organista, dziękuje za życzliwą pamięć i za ofiary złożone w czasie kolędowym. Serdeczne Bóg zapłać.