Ogłoszenia na Niedzielę 31 lipca 2022 r.

Bardzo dziękuję za ofiary złożone na środki transportu dla polskich misjonarzy. Zebraliśmy 1500 zł. Kwota została już przekazana.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyjęli na nocleg pielgrzymów. Dziękuję pani Beacie Młyńskiej za to, że bardzo dobrze nakarmiła pielgrzymów nocujących na plebanii. Gratuluję zawodnikom, którzy rozegrali piękny mecz z pielgrzymami, zakończony zwycięstwem 6:1.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Od najbliższej niedzieli troskę o kościół przejmują mieszkańcy Potuł i Wybudowania.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź w piątek od 16.00 do 18.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 20.00 do 20.45.

Nabożeństwo I soboty miesiąca rozpocznie się w sobotę o godzinie 8.00.

Na placu przed kostnicą została ustawiona toaleta przenośna. Nie jest to może najbardziej estetyczne rozwiązanie ale w sytuacji kryzysowej może bardzo pomóc.