Ogłoszenia na Niedzielę 5 czerwca 2022 r. Zesłanie Ducha Świętego

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Próby dla dzieci także we wtorek i w środę o godzinie 19.00. Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin w piątek od 15.00 do 17.00. Uroczysta Msza św. z Przyjęciem Pierwszej Komunii Świętej w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00.

Proszę, by o czystość kościoła na uroczystość I Komunii Św. zadbali rodzice dzieci, które przyjmą I Komunię za rok. Proponuję rozpocząć akcję o godzinie 8.00.

Jest możliwość przygotowania jednego z ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Można to uczynić w duchu dziękczynienia za dar Komunii Świętej. Chętnych proszę, by się do mnie zgłosili. Można to zrobić w kilka rodzin, niekoniecznie z Szymbarka.

Panom Andrzejowi Cieszyńskiemu, Antoniemu Grzędzickiemu i Zdzisławowi Kleinie dziękuje za przystrojenie kościoła brzózkami na dzisiejszą uroczystość.

Dziękuję panu Zbigniewowi Dysarzowi za zorganizowanie spotkania ze Starostą Powiatu Kartuskiego w kwestii finansowego wsparcia wymiany okien w kościele. Rozmowy przebiegły bardzo korzystnie.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:

Przemysław Szwaba, stanu wolnego, Kaplica

Aleksandra Krefta, stanu wolnego, Grabówko

Arkadiusz Rychert, kawaler, parafia Goręczyno

Wiktoria Szwichtenberg, panna, parafia Szymbark