Ogłoszenia na niedzielę 5 lutego 2023 r.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali świąteczny wystrój naszego kościoła, a także tym, którzy zdjęli tę piękną dekorację.

W minionym roku w naszej parafii udzielono chrztu św. 42 dzieciom. Sakrament małżeństwa w naszym kościele zawarło 18 par. Celebrowaliśmy 35 pogrzebów.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie wspólnego dobra naszej parafii. Jest tych osób naprawdę dużo. Doceniam każdą pracę i wszystkie formy uczestniczenia w naszej wspólnej trosce o parafię. Niech dobry Bóg Wam błogosławi.

Bardzo dziękuję za odśnieżenie parkingu przed kościołem i przed plebanią. Dostrzegłem tam pana Andrzeja Cieszyńskiego. Przed kilku dniami odśnieżał chyba pan Piask. Również bardzo dziękuję.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Wojewoda Pomorski informuje o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwolenia na budowę dla inwestycji „Przebudowa linii kolejowej 201” obejmującej działki na terenie obrębów geodezyjnych Szymbark, Potuły, Pierszczewo i Gołubie.

Z aktami sprawy można zapoznać się w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 po telefonicznym umówieniu.