Ogłoszenia na niedzielę 5 marca 2023 r.

Do puszek na pomoc dla Ukrainy zebraliśmy ponad 1 tysiąc złotych. Bardzo dziękuję za złożone ofiary. Kwota została już przekazana.

Drogi Krzyżowe w piątek o 16.30 i o 18.30.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godzinie 14.00

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku przyjmą ten sakrament.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu za usunięcie na plebanii awarii elektrycznej, zaistniałej w czasie ostatniej wichury.

Zapowiedzi przedślubne:

Sebastian Szałajda, kawaler, parafia Liniewo

Weronika Czaja, panna, parafia Szymbark

Mirosław Blok, kawaler, parafia Szymbark

Paulina Cybulska, panna, parafia Wygoda

Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie zaprasza tegorocznych absolwentów szkół podstawowych oraz inne osoby zainteresowane działalnością szkoły na Dni Otwarte. Odbędą się one w soboty 11 marca i 22 kwietnia 2023 r. w godz. od 10.00 do 13.00. Collegium Marianum od trzech lat jest szkołą koedukacyjną z męskim internatem. Od lat cieszy się nie tylko bogatą historią, ale wysokim poziomem nauczania i troską o życie duchowe swoich wychowanków. Bliższe informacje na temat jej działalności można znaleźć na stronie: www.collegiummarianum.pl

Organizacja Agrounia Pomorskie zaprasza na otwarte spotkanie, które odbędzie się w remizie O.S.P w Kaplicy 6 marca o godzinie 19.00

Przy bocznym ołtarzu wyłożone są świece wielkanocne, z których dochód jest przeznaczony dla Hospicjum w Kartuzach. Koszt jednej świecy to 20 zł.