Ogłoszenia na niedzielę 6 listopada 2022 r.

W piątek będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Gminne uroczystości patriotyczne związane z tym dniem rozpoczną się Mszą świętą o godzinie 9.00 w naszym kościele parafialnym. Po Mszy św. udamy się na miejsce pamięci pomordowanych Szymbarskich Zakładników.

Biskup Diecezjalny udzielił dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na dzień 11 listopada.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na różne sposoby wspierają funkcjonowanie naszej parafii. To bardzo dobrze świadczy o naszej wspólnocie parafialnej.

Bardzo dziękuję panu Sołtysowi i młodzieży za pomoc w uprzątnięciu liści.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.