Ogłoszenia na niedzielę 7 maja 2023 r.

W niedzielę 14 maja po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Berth, Kościerzyna

Beata Burandt, Szymbark

Marcin Lipski, Nowa Sikorska Huta

Angelika Adamska, Nowa Sikorska Huta

Przemysław Barlasch, Sierakowice

Karolina Małszycka, Kłobuczyno

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

Uroczystość przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 4 czerwca o godzinie 11.00. Proszę, by w trosce o czystość kościoła, na tę uroczystość, wyznaczonym rodzinom pomogli rodzice dzieci, które za rok przystąpią do I Komunii Świętej.

Ojciec Filemon Janka, wywodzący się z naszej parafii, 22 marca tego roku uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk humanistycznych w dziedzinie filozofii. Gratuluję z całego serca Ojcu Filemonowi, jego rodzinie i wspólnocie franciszkańskiej.