Ogłoszenia na niedzielę 7 stycznia 2024 r. Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiaj o godzinie 14.00 w Remizie w Szymbarku odbędzie się spotkanie seniorów sołectw Szybark i Potuły. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Gratuluję nowym i dawnym sołtysom, wybranym w wyborach, działającym na terenie naszej parafii. Życzę owocnego pełnienia tej ważnej służby.

We wtorek w Klukowej Hucie odbędzie się kolęda dekanalna z Księdzem Biskupem, dlatego tego dnia nie będzie Mszy św. wieczorem.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Dziękuję za bardzo miłe i gościnne przyjęcie wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu. Dziękuję też za zaangażowanie w życie parafii.

W przyszłą niedzielę, czyli 14 stycznia 2024 r. o godzinie 17.00 w naszym kościele w Szymbarku rozpocznie się koncert kolęd dawnych i nowych, w wykonaniu Chóru Przyjaciół Ekolanu, pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk. Serdecznie Zapraszam.

Kolędy w tym tygodniu:

8 stycznia, poniedziałek, od 15.00 – Szymbark (początek od strony cmentarza – Szymichowscy, Wierzba, Kozłowski, Bieniek, Kolka, Szlos)

10 stycznia, środa, od 15.00 – Szymbark wieś, strona szosy (Wiesław Nastały, Darsznik, Zblewski, Zofia Czerwionka, Młyński)

11 stycznia, czwartek, od 15.00 – Szymbark Nowe Osiedle (Klinkosz – Wunsz)

12 stycznia, piątek, od 15.00 – Szymbark, Szymbarskich Zakładników strona prawa pod Kłobuczyno (Czapiewska, Hamerski, Szulist, Wilma)

13 stycznia, sobota, 10.00 – Szymbark wybudowanie i kolano (Dziemiński, Kupper)