Ogłoszenia na Niedzielę 8 maja 2022 r.

W piątek o godzinie 20.00 rozpoczniemy nabożeństwo Różańca Fatimskiego.

W niedzielę 15 maja po Mszy św. o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i dla ich rodziców. Proszę o dostarczenie metryk chrztu tych dzieci, które nie były ochrzczone w Szymbarku. Również dzisiaj spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców po Mszy św. o godzinie 11.00.

Bardzo dziękuję państwu którzy zadbali o czystość kościoła, przygotowując go na dzisiejszą niedzielę, a także paniom, które zadbały o czystość kościoła na poprzednią niedzielę. Zapomniałem ostatnio podziękować, za co przepraszam. Proszę,by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Nabożeństwo majowe w kościele w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00.

Nabożeństwo majowe dzisiejszej niedzieli w kościele o godzinie 19.30.

W Nowej Sikorskiej Hucie nabożeństwo majowe przy krzyżu o godzinie 19.00.

Bardzo dziękuję Radzie Parafialnej za dobre spotkanie, za cenne spostrzeżenia odnośnie dalszych prac planowanych w parafii.

Pary narzeczeńskie, które w tym roku zamierzają się pobrać w naszym kościele, ale nie mają jeszcze kursu małżeńskiego, mogą się zgłosić na weekend dla narzeczonych, który odbędzie się w dniach 24 – 26 czerwca w Sulęczynie. Można dokonać zgłoszenia poprzez stronę www.ewangelizacjapelplin.pl.

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych mężczyzn, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 12 lipca 2022 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 508 830 077) oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl