Ogłoszenia na niedzielę 8 stycznia 2023 r. Chrzest Pański

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Przypomnę kolędy w tym tygodniu:

9 stycznia, poniedziałek, od 15.00 – Szymbark wieś, strona szosy (Wiesław Nastały, Darsznik, Zblewski, Zofia Czerwionka, Młyński)

10 stycznia, wtorek, od 15.00 – Szymbark Nowe Osiedle (Klinkosz – Wunsz)

11 stycznia, środa, od 15.00 – Szymbark, Szymbarskich Zakładników strona prawa pod Kłobuczyno (Czapiewska, Hamerski, Szulist, Wilma)

12 stycznia, czwartek, 12.00 – Szymbark wybudowanie i kolano (Dziemiński, Kupper)

13 stycznia, piątek, od 15.00 – Szymbark strona kościoła ( Blok, Hirsz, Szulist…)

14 stycznia, sobota, od 10.00 – Potuły wieś (Marian Lewna – Czesław Jereczek)

15 stycznia, niedziela, od 14.00 – Potuły (Elżbieta Skwierawska – Jan Zaborowski)

W tym tygodniu zmarła nasza parafianka Elżbieta Proniewicz. Pogrzeb odbędzie się w Nowym Dworze Gdańskim. W czwartek był pogrzeb naszej dawnej parafianki – Heleny Ziegert. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Gmina Stężyca przyznała bardzo znaczącą dotację na restaurowanie naszego zabytkowego kościoła. Bardzo dziękuje panu Wójtowi i Radzie Gminy Stężyca za twórcze podejście do tego tematu.