Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 16 kwietnia 2023 r.

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 dzieci i młodzież z naszej Szkoły w Szymbarku, pod opieką nauczycieli, przedstawią Misterium Paschalne. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia tego pięknego wydarzenia.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na cele charytatywne w naszej diecezji.

Proszę, by dostarczyć, w najbliższym czasie, metryki chrztu kandydatów do przyjęcia i do bierzmowania, którzy byli ochrzczeni poza naszą parafią.

W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia, odbędzie się zbiórka na wyposażenie Kartuskiego Hospicjum „Dom Nadziei”. Wolontariusze przed i po Mszach świętych będą zbierać datki, które wspomogą ten cel. Organizatorzy zapraszają także na festyn, który odbędzie się tego samego dnia przy boisku ZSO nr 2 w Kartuzach, w godzinach od 13.00 do 16.00.

Dziękuję panu Łukaszowi Piochowi za usunięcie awarii hydraulicznej na cmentarzu.

Dziękuję panu Zbigniewowi Dysarzowi za zaangażowanie w pozyskanie dofinansowania remontu okien naszego kościoła.