Ogłoszenia parafialne na niedzielę 29 sierpnia 2021 r.

Ogłoszenia na niedzielę 29 sierpnia 2021 r.

Dziękuję moim drogim parafianom i naszym miłym gościom za bardzo piękne przywitanie mnie w minioną niedzielę a także za wspólną modlitwę na wprowadzeniu w urząd proboszcza w środę. Dziękuję za piękne muzyczne opracowanie liturgii tej Mszy św. a także za silne akcenty kaszubskie. Serdeczne Bóg zapłać. Nie jestem pewny, czy dobrze pamiętam poszczególne nazwy reprezentowanych organizacji, dlatego dziękuję ogólnie wszystkim.

We wtorek na godzinę 19.00 zapraszam na plebanię tych, którzy nadal chcieliby pełnić swoją funkcję w radzie parafialnej.

W środę Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego o godzinie 8.15.

W czwartek spowiedź święta od 17.00 do 18.00. W czwartek po Mszy świętej nie będzie możliwości skorzystania z biura parafialnego, ponieważ mamy tego dnia dekanalny dzień skupienia.

Spowiedź święta w piątek od 17.00 do 18.00

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Może to trochę potrwać, bo dopiero poznaję parafię. Bardzo proszę zgłosić chorych, których mam w piątek odwiedzić. Proszę o podanie dokładnego adresu i numeru telefonu kontaktowego, na wypadek, gdybym nie mógł odnaleźć chorego.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. w sobotę o godzinie o 8.30. o 9.00 Msza święta.

Ponieważ będę jedynym mieszkańcem plebanii i nie zawsze będę w niej przebywał, bardzo trudno byłoby się ze mną skontaktować przez telefon stacjonarny. Z tej przyczyny dotychczasowy numer telefonu będzie funkcjonował jeszcze przez miesiąc, a od teraz dostępny jestem pod numerem: 789 151 644.

Dziękuję paniom z Kłobuczyna które zadbały o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęły następne panie.