OGŁOSZENIA V WIELKANOCNA 19.05.2019 r.

. Dzisiaj o godz. 1700 J. Eks. Ks. Bp Pomocniczy Arkadiusz Okroj udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Ogarnijmy Młodych gorącą modlitwą !

W piątek pochowaliśmy naszą Parafiankę śp. Teresę Bieniek. „Dobry Jezu..”

W środę 22 maja będzie miała miejsce uroczystość wmurowania Aktu Erekcyjnego na placu budowy hospicjum  przy ul Leśnej w Kartuzach O godz1200 w kościele św. Wojciecha Mszę św. odprawi Bp Ryszard i wmuruje akt.

W środę w parafii Czeczewo ks. Proboszcz będzie obchodził 32 r. kapłaństwa z kolegami – rocznik święceń 1988.

We wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 1600 spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. Prosimy na wtorek jednego z Rodziców. Omówione zostanie sprawy dekoracji, fotografa itp.

. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Pielgrzym” i „U św. Teresy”.

„Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła Wiernym z Nowej Sikorskiej Huty.

Zapraszamy Parafian we wtorek do pracy na naszym cmentarzu na godz. 900 Wymienione zostaną ostatnie już drewniane słupy w przedniej części ogrodzenia. Prosimy przynieść łopaty, kombinerki, cęgi itp. Prosimy Radnych…W kruchcie kościoła u Radnych w zakrystii lub w biurze parafialnym można składać ofiary Konto parafl. strona internet. Parafii, tablica ogłoszeń gazetka

Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza tegorocznych maturzytów i młodych ludzi rozpoznających drogę powołania kapłańskiego, do rozpoczęcia studiów i formacji w WSD w Pelplinie. Szczegóły na plakacie i w biurze parafialnym i na stronie internetowej Seminarium w Pelpinie.

Parafia zaprasza do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej  –  „Śladami Chrystusa” w terminie 21.02.2020 – 28.02.2020 roku. Szczegóły tablica i Biuro „Fides Tour”.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych ! Grafik tablica ogl.

„Kaszubski rodzinny dzień na sportowo” – odczytać ogłoszenie – szkoła