OGŁOSZENIA XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 4.11.2018 r.

  1. W listopadzie szczególnie sercem i modlitwą ogarniamy naszych Zmarłych. Najskuteczniejszą pomocą jest ofiara Mszy św. w ich intencji i modlitwa.
  2. W dniach 1 – 8 XI codziennie jeden raz za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie jakiejkolwiek modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. We wtorek Msza św. o godz. 8. 15 rano. Nie będzie Mszy św. wieczornej. We wtorek w Parafii Wygoda kapłani Dekanatu uczestniczą w kongregacji i sprawują Mszę św. w intencji zmarłych kapłanów, którzy pracowali w parafiach Dekanatu Stężyckiego.
  4.  Przez cały listopad można składać zdrowaśki roczne.
  5. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie cmentarza złożone 1 listopada i Panom, i młodzieńcom, którzy kwestowali. „Bóg zapłać”: p. Organiście, lektorom,  ministrantom, ks. Mariuszowi za dekoracje, Panom i Matkom Różańcowym za przygotowanie i udział w procesji itp.
  6. Po 20 latach należy przedłużyć rezerwację miejsca lub miejsc na cmentarzu.
  7. W okresie jesienno – zimowym Msze św. od poniedziałku  do piątku o 17. 00a w soboty o godz. 1800.
  8. Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła Wiernym z Kłobuczyna.
  9. W przyszłą niedzielę 11 listopada Msza za Ojczyznę o godz. 915 z udziałem władz samorządowych, delegacji, pocztów sztandarowych i przemarsz do pomnika. Następnie Wójt Gminy Stężyca zaprasza do restauracji „Pod Wieżą” na występ dzieci szkolnych, wspólny śpiew pieśni patriotycznych i wystawę. Będzie herbata i ciasto. Pamiętajmy by wywiesić biało – czerwoną…
  10. Wolne miejsca na pielgrzymkę – program tablica ogłoszeń i na stoliku.