Ogłoszenia na niedzielę 15 października 2023 r.

Od poniedziałku do piątku włącznie Msze św. będą odprawiane w kaplicy św. Jana Pawła II.

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00, będzie spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

We wtorek będziemy się modlić o powołania kapłańskie. Od 8.00 będzie otwarta kaplica adoracji, czyli ta, w której są teraz odprawiane Msze św. Warto się w ciszy pomodlić w tej intencji.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Pomogły też panie nie będące na liście. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Kolekta dzisiaj jest przeznaczona na renowację naszego kościoła.

Dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu już złożyli ofiary na ten cel.

Dzisiaj, z okazji Dnia Papieskiego, odbywa się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Pod chórem są wyłożone kalendarze na przyszły rok. Można je zabrać za dowolną ofiarę wrzucaną do puszki na filarze.

Zapowiedzi przedślubne:

Błażej Linstedt, kawaler, parafia Szymbark