Ogłoszenia na niedzielę 19 listopada 2023 r.

W dni powszednie Msze św. będziemy odprawiać w bocznej kaplicy, o ile nie zaistnieją szczególne wskazania.

Przy witrażu Jezusa Miłosiernego są wyłożone wigilijne świece Caritas. Można już je zabierać, bo wkrótce adwent.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy. Na chórze starajmy się używać minimalną ilość wody.

Od poniedziałku rozpoczynamy dalsze prace malarskie w zakresie drewnianych elementów kościoła. Malowane będą ławki i balustrady. Prace potrwają około miesiąca. Bardzo dziękuję ofiarodawcy, który w tym tygodniu wsparł podejmowane przez nas prace. Dziękuję też wszystkim, którzy współuczestniczą w tworzeniu wspólnego dobra.

W niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, czyli za tydzień, w parafii Wygoda odbędzie się spotkanie modlitewne dla młodzieży z dekanatu stężyckiego, trwające około dwóch godzin. Rozpocznie się o godzinie 15.00. Chętni mogą się do mnie zgłosić, lub pojechać samodzielnie.