Ogłoszenia na niedzielę 29 stycznia 2023 r.

Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania kolędowe. Były bardzo miłe i twórcze. Mogłem lepiej poznać naszych parafian. Dziękuję za transport, za posiłki i poczęstunki kawowe. Dziękuję też za ofiary kolędowe. Z tytułu kolęd do kasy parafialnej wpłynęło 26 195 zł. To bardzo duża kwota i przyda się nam w tym roku.

Również pan Organista dziękuje za przekazane mu ofiary.

W czwartek, w święto Ofiarowania Pańskiego, na Mszy św. o godzinie 18.00 poświęcę świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Na dwóch wcześniejszych Mszach też będzie obrzęd poświęcenia świec.

Proszę, by w piątek, po wieczornej Mszy św., zdjąć świąteczny wystrój kościoła. Rozstrajanie żłóbka można rozpocząć wcześniej.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź w piątek od 16.00 do 18.00.

Nabożeństwo I soboty miesiąca rozpocznie się w sobotę o godzinie 8.00.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.