Ogłoszenia na niedzielę 3 marca 2024 r.

Droga Krzyżowa w piątek o 16.30 i o 18.30. Gorzkie Żale w niedzielę o 14.00.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w rekolekcjach, za wspólną modlitwę.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję pani, która w całości wzięła na siebie przygotowanie nowych siedzisk w ławki kościelne. Dziękuję też mężowi i pani, którzy ją wspierają. Prace są w toku i obejmą również ławki na chórze, gdzie chwilowo są położone siedziska z dolnych ławek.

Dyrekcja Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku informuje, że dzieci z rocznika 2018 (sześciolatki) obowiązkowo odbywają roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym (zerówki). Do zerówki można również zapisywać dzieci pięcioletnie. W związku z powyższym od 4 do 15 marca 2024 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły można składać wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.
W terminie od 4 do 15 marca można również składać wnioski o przyjęcie do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wnioski są dostępne na internetowej stronie szkoły oraz w sekretariacie szkoły.