OGŁOSZENIA NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 11.11.2018 r.

1. Dzisiaj 11 listopada przypada – 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Dzisiaj Msza za Ojczyznę o godz. 915 z udziałem władz samorządowych, delegacji, pocztów sztandarowych i przemarsz do pomnika Szymbarskich Zakładników Następnie Wójt Gminy Stężyca zaprasza do restauracji „Pod Wieżą” na występ dzieci szkolnych, wspólny śpiew pieśni patriotycznych, wystaw na kawę, herbatę i ciasto. W tym dniu polecajmy Bogu w modlitwach – naszą Ojczyznę i tych, którzy oddali życie w walce o wolną Polskę.
  2. Dzisiaj Dzień modlitwy i solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na rzecz Pomocy Kościołowi w Potrzebie.
  3. W listopadzie szczególnie sercem i modlitwą ogarniamy naszych Zmarłych. Najskuteczniejszą pomocą jest ofiara Mszy św. w ich intencji i modlitwa
  4. Przez cały listopad można składać zdrowaśki roczne.
  5. Po 20 latach należy przedłużyć rezerwację miejsca lub miejsc na cmentarzu.
  6. „Bóg zapłać” za złożone dzisiaj ofiary na cele gospodarcze – energia elekt. Kolekta przyszłej niedziele na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  7. Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła Wiernym z Kłobuczyna. Nowa lista
  8. Wolne miejsca na pielgrzymkę – program tablica ogłoszeń i na stoliku.
  9. Spotkanie Rodziców przygotowujących dzieci do I Komunii Św. w przyszłą  niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Dzieci przynoszą indeksy. Akty chrzu.
  10. W okresie jesienno – zimowym Msze św. od poniedziałku  do piątku o 1700 a w soboty o godz. 1800.

Parafianom Gościom Turystom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !