Ogłoszenia na niedzielę 26 lutego 2023 r.

Dzisiaj o godzinie 16.00 rozpocznie się w naszym kościele medytacyjny koncert wielkopostny chóru Cartusia z Kartuz, pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź w piątek od godziny 16.00 do 18.00. Będzie się ona odbywała w czasie odprawiania Mszy św. i Drogi Krzyżowej.

Drogi Krzyżowe w piątek o 16.30 i o 18.30.

W sobotę o godzinie 8.00 rozpocznie się nabożeństwo I soboty miesiąca.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku przyjmą ten sakrament. Proszę, by każdy kandydat przyniósł kartkę z napisanym imieniem, nazwiskiem, datą i miejscem urodzenia, datą i miejscem chrztu, a także imię i nazwisko świadka bierzmowania, ponieważ muszę uzupełnić brakujące zapisy. Jeśli ktoś, nie będzie mógł być osobiście, niech przyjdzie ktoś z jego rodziny.

Świadek bierzmowania musi być osobą już bierzmowaną, która może otrzymać rozgrzeszenie i przyjąć Komunię Św.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym za tydzień o godzinie 14.00. Dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Dzisiaj, z woli Księdza Biskupa Diecezjalnego, odbywa się zbiórka do puszek na rzecz pomocy Ukrainie.

Dyrekcja Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku informuje, że dzieci z rocznika 2017 (sześciolatki) obowiązkowo odbywają roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym (zerówki). Do zerówki można również zapisywać dzieci pięcioletnie. W związku z powyższym od 01 do 24 marca 2023 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły można składać wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. W terminie od 1 do 24 marca można również składać wnioski o przyjęcie do przedszkola na rok szkolny 2023/2024.