INTENCJE MSZALNE 1.06 – 7.06.2020 R.

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

18.00 + HELENA MIELEWCZYK 8 R. ŚM. I KLEMENS

WTOREK 2.06.2020

18.00 + ZENON TROKA OD RODZINY Z HELU I HOLANDI

ŚRODA 3.06.2020 R

18.00 + MAŁGORZATA W DN URODZ.

CZWARTEK 4.06.2020

17.00 + KRYSTYNA BYSTRON I R. ŚM

17.00 +ALINA TEODOZJA bRONISŁAW ŚWITKA

18.00 + JAN RESZKA 80 R UR.

18.00 W INT KAPŁANÓW

PIĄTEK 5.06.2020

18.00 W INT KAPŁANÓW RÓŻA OJCÓW

18.00 + KAZIMIERZ DAWIDOWSKI M-C PO POGRZEBIE

SOBOTA 6.06.2020

9.00 +DUSZE W CZYŚĆCU

9.00 W INT KAPŁANÓW OD MARGARETKI

18.00 O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA BARBARY I ANDRZEJAQ O UZDROWIENIE DUSZY I CIAŁA

NIEDZIELA 7.06.2020 TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.15 +MARIANNA I JÓZEF GÓRNY

9.00 DZIEK – BŁAG DLA BENITY I PATRYKA I R. ŚLUBU

10.00 + GERARD LITWIN I RODZICÓW Z OBOJGA STRON

11.15 W INT RÓŻY RÓŻANCOWEJ Z KŁOBUCZYNA

11.15 JAN LIS 21 R ŚM OD ŻONY

INTENCJE 24.05 – 31.05. 2020 R.

PONIEDZIAŁEK 25.05.2020

17.30 Dzięk- błag. W RODZINIE NOWAK

18.00 + FELIKSĘ HINCA Z OK.UR. I DNIA MATKI

WTOREK 26.05.2020 R.

17.30 + MAREKSTEFAŃSKI RODZICÓW I RODZEŃSTWO

18.00 +RODZICÓW ELŻBIETĘ I FRANCISZKA LIPIŃSKIEGO

ŚRODA 27.05.2020

17.30 + LUDWIKĘ I JANA BRESKA

18.00 + ANNA GERARD BISTRON DOROTA ANDRZEJ I EWA

CZWARTEK 28.05.2020

17.30 + RODZICÓW BEJER I ZA JANA I JÓZEFA

18.00 + EDMUND BIELAWA Z OK. UR.

PIĄTEK 29.05.2020 R.

18.00 + MAŁGORZATA MAJKOWSKA I LEON MAKURAT

SOBOTA 30.05.2020 R.

18.00  W INT. KS. MARIUSZA X R. ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH

18.00 +BOGUMIŁĘ EDMUNDA LEWANDOWSKICH I BRUNONA LEWNA

NIEDZIELA 31.05.2020 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

7.15 + JÓZEF GINTER W DN.UR. MAMĘ ANTONINĘ

9.00 +STANISŁAW GLINIECKI 18 R. ŚM

10.00 +SIOSTRĘ BOGUSŁAWĘ

11.00  O BOŻE BŁOG. I ZDROWIE DLA MAMY MARIANNY W DN.UR OD CÓRKI Z RODZINĄ

12.00 + IRENA BORUTZ III R. ŚM OD MĘŻA

INTENCJE MSZALNE 18 – 24.05.2020 R.

PONIEDZIAŁEK 18.05.2020 R.

8.15  O URODZAJE, O DARY DUCHA ŚW. DLA RODZINY ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. JANA PAWŁA II

18.00 + ANNĘ HERING III R.ŚM.

18.00 DZIĘK – BŁAG. W INT ANDŻELIKI I ŁUKASZA I R. ŚLUBU

WTOREK 19.05.2020 R.

8.15 DNI KRZYŻOWE

17.30 + ANTONI FĄFERKO W DNIU UR. I LUDWIKĘ

18.00 W INT MAMY GERTRUDY O ŁASKĘ ZDROWIA 77 R.UR. OD DZIECI WNUKÓW I PRAWNUKÓW

ŚRODA 20.05.2020 R.

8.15 DNI KRZYŻOWE

17.30 + ALFONS ELŻBIETA TEOFIL JAN JADWIGA MIĄSKOWSCY I DZIADKÓW Z OB STR

18.00 +MICHAŁ ROLAK

CZWARTEK 21.05.2020 R.

17.30 O BOŻE BŁOG. DLA ANI MARCINA I DZIECI

18.00 + KAZIMIERZ DAWIDOWSKI OD FIRMY PINEX

PIĄTEK 22.05.2020 R.

18.00 W INT KS. PROBOSZCZA 32 R. ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH OD RÓŻY „ZA KAPŁANÓW”

18.00 + ZOFIĘ ZAPOROWICZ 14.R.ŚM.

SOBOTA 23.05.2020 R

17.30 + FRANCISZEK KERLIN I FRANCISZEK CIESZYŃSKI (EWA I GRZEGORZ SERKOWSCY)

18.00 + IGOR BLOK

NIEDZIELA 24.05.2020 R. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

7.15 + BRONISŁAW KNITTER 100 R. UR. ZYTĘ I BOGUMIŁĘ

9.00 + WŁADYSŁAW NASTAŁY Z R.UR.

10.00 + IRENA 10.R. ŚM I GERARD WĘSIERSCY

11.00 DZIĘK – BŁAG DLA RODZINY DARSZNIK

12.00 + HALINA MATRAS ANNA HERING Z OK DNIA MATKI

INTENCJE MSZALNE 11.05- 17.05.2020 R.

PONIEDZIAŁEK 11.05.2018

17.30 + RODZICÓW JERECZEK I DERA

18.00 + BRATA SYLWESTRA

WTOREK 12.05.2020 R.

17.30+ STANISŁAW KACZMARCZYK

18.00 + ANTONINĘ JANA FRANCISZKA BRATA JANA EDMUNDA BIELAWA

ŚRODA 13.05.2020 R.

17.30 INT RÓŻY mb FATIMSKIEJ

18.00 +TERESY BIENIEK I R. ŚM.

CZWARTEK 14.05.2020

17.30 +BOGDAN 10 R. ŚM. I ZM Z RODZINY INT OD ŻONY

18.00 +BRUNON BLOCK W R.ŚM.

PIĄTEK 15.05.2020 R.

17.30 + ZOFIĘ CZERWIŃSKĄ W R.UR. I IMIENIN

18.00 +ZOFIĘ KRUSZYŃSKĄ OD MĘŻA I DZIECI

SOBOTA 16.05.2020 R.

17.30 +SIOSTRĘ ELŻBIETANKĘ WANDĘ 5 R.ŚM I RODZICÓW BRESKA BIERNAT

17.30 + DARIUSZ lUBECKI W R.UR I 17 R. ŚM. TERESA ZYGMUNT LUBECCY GERARD

18.00 +LEON KITOWSKI R.UR

18.00 + ZM Z RODZINY MICHALEWICZ

NIEDZIELA 17.05.2020 VI WIELKANOCNA

7.15 O ZDROWIE I BŁOG. BOŻE W RODZINIE JOANNY I ANDRZEJA

9.00 +WACŁAW LEWNA SŁAWOMIR I EDMUND POTRYKUS

10.00 +APOLONIA I JAN MACHOLA W R. ŚM.

11.00 O ŁASKĘ ZDROWIA I BŁOG. BOŻE DLA GENOWEFY TADEUSZA KUPPER I KAZIMIERY

12.00 + MARIANNĘ ALFONSA I ANTONIEGO PEPLIŃSKICH