Intencje Mszy św. w dniach 23 – 30 stycznia 2022 r.

Poniedziałek

8.30 – Za parafię

18.00 – W pewnej intencji

Wtorek

8.30 – + + Leon Stefański (6 r. śm.) i rodzice z obojga stron – od żony i dzieci

18.00 – O szczęśliwą operację dla Genowefy

Środa

8.00 – Za parafię

18.00 – + Elżbieta Klinkosz

Czwartek

17.15 – ++ Jan Breska (24 r. śm.) i żona Brygida

18.00 – + Antoni Pepliński – r. śm.

Piątek

17.15 – + Jadwiga Pallasch – miesiąc po śmierci

18.00 – + Teresa Stefańska – miesiąc po śmierci

Sobota

18.00 – + Ryszard Bieszka – miesiąc po śmierci

18.00 – + Jerzy Wojciechowski (10 r. śm.) i rodzice z obojga stron

chrzest święty

Niedziela

7.15 – + Franciszek Konkol – od córki z rodziną

7.15 – + + Jan, Zofia Serkowscy, Czesława

9.00 – + + Sławomir Armatowski, Zygmunt, Maria, Kazimierz

9.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Ludwiki i Brunona Węsierskich

11.00 – + + Marianna Kruszyńska (1 r. śm.) i mąż Józef – od córki Elżbiety z rodziną

11.00 – W 5 urodziny Marty i w 7 urodziny Marka – o zdrowie i o wszelkie potrzebne łaski

Intencje Mszy św. w dniach17 – 23 stycznia 2022 r.

Intencje Mszy świętej w dniach 17 – 23 stycznia

Poniedziałek

8.30 – Dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem Matki Bożej i świętego Józefa

18.00 – + Daniel Kowalke

Wtorek

8.30 – Za parafię

18.00 – ++ Ambroży, Ryszard, rodzice z obojga stron

Środa

8.00 – Za parafię

18.00 – ++ Agnieszka i Antoni Kleina, Ignacy i Genowefa Serkowscy

Czwartek

8.30 – Za parafię

18.00 – W 10 urodziny Szymona – dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo

Piątek

8.30 – ++ Dziadkowie z obojga stron

18.00 – ++ Leon Węsierski w 6 r. śm., Władysława, Beata

Sobota

8.30 – Za parafię

18.00 – + Tadeusz Piask – dzień dziadka

18.00 – W 40 urodziny Agaty – dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo

19.00 – ++ babcie, dziadkowie, prababcie, pradziadkowie, z okazji ich święta

Niedziela

7.15 – W 49 urodziny Krystyny i w 51 urodziny Kazimierza – dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo

7.15 – + + Franciszka i jej mąż Józef

9.00 – + Anna Rosik w 22 r. śm.

9.00 – ++ Jan Pek i Bernard Dera

11.00 – + Elżbieta Klinkosz

11.00 – ++ Ludwik i Klara Drzewieccy

14.00 – Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

Intencje w dniach 10 – 16 stycznia 2022 r.

Intencje Mszy świętej w dniach 10 – 16 stycznia

Poniedziałek

8.30 – Za cierpiących w czyśćcu

Wtorek

8.30 – O zdrowie duszy i ciała dla taty

18.00 – Za cierpiących w czyśćcu

Środa

8.00 – O zdrowie dla Wojciecha Kusego

18.00 – Za cierpiących w czyśćcu

Czwartek

8.30 – Za parafię

11.00 – Za cierpiących w czyśćcu

Piątek

8.30 – ++ Agnieszka Socha, z racji urodzin, mąż Leon

18.00 – Za cierpiących w czyśćcu

Sobota

8.30 – Za parafię

18.00 – Za cierpiących w czyśćcu

Niedziela

7.15 – Za cierpiących w czyśćcu

7.15 – + Jan Wenta

9.00 – + Brunon Blok, w dniu urodzin, od córki z rodziną

9.00 – ++ Rodzice Anna i Konrad Reszka, teściowie Maria i Antoni Kapiszka

11.00 – ++ Elżbieta Lipińska, w 32 r. śm., i Franciszek

11.00 – ++ Z rodziny Plichta i Syldatk

Intencje Mszy św. w dniach 2 – 9 stycznia 2022 r.

Intencje Mszy świętej w dniach 3 – 9 stycznia

Poniedziałek

8.30 – Dziękczynno – błagalna za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Józefa – w intencji Haliny i Józefa oraz całej rodziny

18.00 – + + Matka Gertruda Lihs (1 r. śm.), ojciec Jan Lihs

Wtorek

8.30 – + Stanisław Ramczykowski

18.00 – + + Bernadeta i Jerzy Kotłowscy

Środa

8.30 – Za parafię

18.00 – ++ Jan i Ludwika Breska

Czwartek – Objawienie Pańskie

7.15 – ++ Ewa Pozorska i Adam Lila – od rodziny

7.15 – – O Boże błogosławieństwo dla Kamila w 9 urodziny

9.00 – + Brunon Block

9.00 – + Andrzej Szwaba – 18 r. śm.

11.00 – + Edwin Wensierski

11.00 – ++ Grzegorz Gajęcki – 7 r. śm., Krystyna i Benon Wejer

Piątek

8.30 – ++ Mama Stefania z okazji urodzin, brat Sylwester, z rodziny Góra, Kleinszmidt i Bielan

18.00 – W 18 urodziny Piotra – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Sobota

8.30 – ++ Jadwiga Benet, Andrzej, Zygmunt, Franciszek

18.00 – Za cierpiących w czyśćcu

Niedziela

7.15 – Za cierpiących w czyśćcu

7.15 – + + Franciszek w 40 r. śm., Irena, Wojciech Bluhm

9.00 – + + Stanisław Bieniek, rodzice z obojga stron i rodzeństwo

9.00 – ++ Edmund Szymichowski w 13 r. śm. i dziadkowie

11.00 – ++ Aniela Kreft w 18 r. śm. i Józef Kreft

11.00 – W 19 urodziny Piotra – dziękczynienie za odebrane łaski, z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo

Intencje Mszy św. w dniach 27 grudnia – 2 stycznia

Intencje Mszy świętej w dniach 27 grudnia – 2 stycznia

Poniedziałek

8.30 – ++ Jan i Danuta Cybulscy

18.00 – + Marianna Zblewska

Wtorek

8.30 –

18.00 – + Zygmunt Winczewski w 4 r. śm.

Środa

8.30 –

18.00 – w intencji ks. proboszcza – od Róż różańcowych parafii

Czwartek

8.30 –

18.00– + Franciszek Skwierawski w I r. śm.

19.00 – W 26 r. ślubu Haliny i Andrzeja – dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze błogosławieństwo

Piątek

16.00 – W 51 r. ślubu Ireny i Henryka Wrońskich – dziękczynno – błagalna

16.00 – Dziękczynienie za łaski minionego roku w całej parafii

Sobota – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

7.15 – + Adam Sulewski w dniu imienin

7.15 – intencja własna

9.00 – + + Franciszek Czaja w 17 r. śm. I Elżbieta

9.00 – ++ Mama Stefania z okazji urodzin, Maria, Zbigniew, z rodziny Klainschmidt i Góra

11.00 – + Krystyna Nowak

11.00 – Podziękowanie za 50 lat życia, z prośbą o wstawiennictwo św. Józefa i św. Maksymiliana, o męstwo i odwagę w dążeniu do zbawienia i o błogosławieństwo dla dzieci – od żony

15.00 – W podziękowaniu za łaski Boże, z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

15.00 – ++ Józefa, Kazimierz, Tadeusz Deja

Niedziela

7.15 – + Janina Pioch – od Giuseppe Ferraro

7.15 – + W pewnej intencji

9.00 – + Edwin Wensierski

9.00 – ++ rodzice Anna i Jan Cichosz

11.00 – Dziękczynno – błagalna dla rodziny Grotów z Hylowej Huty

11.00 – ++ Józef, Jan, Antoni – intencja od siostry

Intencje Mszy św. w dniach 20 – 26 grudnia 2021 r.

Intencje Mszy świętej w dniach 20 – 26 grudnia

Poniedziałek

17.00 – ++ Anna i Leon Wrońscy

18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Wtorek

17.00– + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 –

Środa

17.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – + Marta, Maksymilian, Małgorzata, Tomasz Dyks

Czwartek

17.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

18.00– ++ Tadeusz Fraś w 20 r. śm., Ludwika Fraś w 43 r. śm., Henryka Fraś – int. od córek

18.00 – W 15 urodziny Mai – o zdrowie o Boże błogosławieństwo

Piątek

8.30 – o wiarę nadzieję i miłość dla całej rodziny

21.00 – W 50 r. ślubu Jana i Zofii Małszyckich i w 20 r. ślubu Katarzyny i Mirosława – dziękczynno – błagalna

21.00 – + + Elżbieta i Franciszek Lipińscy

21.00 – ++ Stanisław Bieniek, rodzice z obojga stron, rodzeństwo

24.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

24.00 – ++ Bernard Dera i rodzice z obojga stron

24.00 – + ojciec Jan Reszka

Sobota – Boże Narodzenie

7.15 – + Syn Igor

7.15 – + + rodzice ramczykowscy

9.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

9.00 – ++ Regina i Brunon Cichosz, bracia Andrzej, Marek, Dariusz

11.00 – ++ Józef i Marianna Kruszyńscy – int. od syna Romana z rodziną

11.00 – + Zofia (?) int. Od męża z dziećmi

Niedziela Świętej Rodziny

7.15 – ++ Bronisław Liegmann, rodzice z obojga stron, rodzeństwo

7.15 – + Bogdan Hallmann – greg.

9.00 – + + Halina i Franciszek Matras oraz Anna Hering

9.00 – ++ Szczepan i Franciszka Rosik

11.00 – Za kuczrów i woźniców

11.00 – ++ Waldemar Borowski i Ryszard Szymanowski

Intencje Mszy św. w dniach 13 – 19 grudnia 2021 r.

Intencje Mszy świętej w dniach 13 – 19 grudnia

Poniedziałek

17.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – + Ludwik Drzewiecki

Wtorek

17.00– + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – ++ żona Elżbieta, Maria, Leon, Piotr, bracia Leon i Hubert Klinkosz, z rodziny Klinkosz i Wierzba

Środa

17.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – + Teresa Bistron – miesiąc po śmierci

Czwartek

17.00 – ++ Zofia Kruszyńska i wszyscy zmarli pracownicy szkoły w Szymbarku

18.00– + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – ++ Teresa i Józef Lewna

Piątek

18.00 – Dziękczynienie za dar życia, z prośbą o przymnożenie wiary, nadziei i miłości w rodzinie

19.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

19.00 – ++ Regina Ramczykowska, z okazji urodzin, i Krystyna Ramczykowska

Sobota

17.00 – + + Aniela Biernat – 10 r. śm., mąż Edmund Biernat, dziadkowie z obojga stron

18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Chrzest święty

Czwarta niedziela Adwentu

7.15 – ++ Zofia Biankowska w r. śm., Jan, Klemens i Halina

7.15 – ++ Zyta i Bronisław Kniter (22 r. śm.) , Bogumiła

9.00 – + + Józef i Bernadeta Hewelt

9.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

11.00 – + Tadeusz Legmann w r. śm.

11.00 – ++ Marianna w r. śm., z rodziny Wierzba

Intencje Mszy świętej w dniach 6 – 12 grudnia 2021r.

Intencje Mszy świętej w dniach 6 – 12 grudnia

Poniedziałek

17.00 – ++ Władysława Węsierska w 6 r. śm., Leon i Beata

18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – + + Paweł Troka w 5 r. śm., Jan Górski w r. urodzin

Wtorek

17.00– ++ Brunon Block, rodzice, teściowie, rodzeństwo z obojga stron, Tomasz Dyks

18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Środa – Niepokalane Poczęcie N.M.P.

9.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

9.00 – + Wiesław Kruszyński – od firmy Pioch

12.00 – Godzina Łaski

18.00 – ++ Marianna w r. urodzin, z rodziny Wierzba

18.00 – za parafian

Czwartek

17.00– + Bartłomiej Zielman (3 r. śm.) – od żony i dzieci

18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Piątek

17.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

18.00 – ++ Stanisław Kaczmarczyk (?) w 3 r. śm. i Teresa

Sobota

17.00 – + Jan Gleinert w 29 r. śm. – od rodziny

18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Trzecia niedziela Adwentu

7.15 – + Bogdan Hallmann – greg

7.15 – ++ Agnieszka Kleina w r. śm., Antoni i Czesława Serkowscy

9.00 – + Grzegorz Krawczyk – w dzień urodzin

9.00 – Na uczczenie Chrystusa Króla i podziękowanie za wszystkie odebrane łaski

11.00 – + + Helena Lilla (9 r. śm.) i Stanisław

11.00 – + Daniel Kowalke

chrzest święty

Intencje Mszy św. na pierwszy tydzień Adwentu

Intencje Mszy świętej w dniach 29 listopada – 5 grudnia

Poniedziałek
17.00 – + o łaskę nieba dla Andrzeja
18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.
18.00 – + Ludwik Drzewiecki

Wtorek
17.00– W 87 urodziny s. Henryki Szwichtemberg – dziękczynienie za odebrane łaski, za dar powołania, i prośba o dalsze obfite Boże błogosławieństwo
18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Środa
17.00 – + Bogdan Hallmann – greg.
18.00 – ++ Wanda Cieszyńska, w dniu urodzin, mąż Franciszek
18.00 – + Wiesław Kruszyński – miesiąc po śmierci

Czwartek
17.00– + Bogdan Hallmann – greg.
18.00 – za kapłanów
18.00 – + Eugeniusz Liegmann, z racji urodzin, o zdrowie i potrzebne łaski dla babci Ani – intencja od wnuków

Piątek
Spowiedź – 15.30 – 17.00
17.00 – Za kapłanów – od ojców
18.00 – + Bogdan Hallmann – greg.

Sobota
9.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 – + Bogdan Hallmann – greg.
17.00 – z okazji urodzin Urszuli – dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo
18.00 – ++ Alina, Teodozja, Bronisław Świtka

Druga niedziela Adwentu
7.15 – + Bogdan Hallmann – greg
7.15 – W intencji dzieci mających przyjść na świat i ich matek
9.00 – + Andrzej Flisikowski, w dniu urodzin – intencja od dzieci
9.00 – ++ Stanisław Brzozowski, Wanda, Ryszard, Józef, w czyśćcu cierpiący (?)
11.00 – + + Wanda Bernatowicz (30 r. śm), Edward, Scholastyka, rodzice z obojga stron
11.00 – + + Marianna Kruszyńska, mąż Józef – intencja od wnuczki Kasi z rodziną

Intencje Mszy św. w dniach 22 – 28 listopada 2021r.

Intencje Mszy świętej w dniach 22 – 28 listopada

Poniedziałek
17.15 – + + Teresa, Alina, Stanisław Treder, Jadwiga Benet
18.00 – + Wojciech Bluhm
18.00 – W 24 r. ślubu Katarzyny i Józefa – dziękczynienie za odebrane łaski i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo

Wtorek
17.15– z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośba o dalsze
18.00 – + + teściowie Walter i Inga Binke

Środa
17.15 – + z rodziny Puzdrowskich
18.00 – ++ tata Bronisław z okazji urodzin, z rodziny Góra, Kleinschmidt i Bielang

Czwartek
17.00– + Tadeusz Piask w 70 r. urodzin

Piątek
17.15 – + + Monika i Alfons Gańscy i zmarłe dzieci
18.00 – + Jerzy Lemański – w dniu urodzin
18.00 – ++ Klemens, Leokadia, Wiktoria, Kazimierz Zaborowscy

Sobota
17.15 – + Bogdan Hallmann – greg.
18.00 – Msza dziękczynna w 13 urodziny Antoniego – od rodziców
chrzest święty

Pierwsza niedziela Adwentu
7.15 – + Bogdan Hallmann – greg
7.15 – + Jan Sikora
9.00 – + + Andrzej Buc – z okazji imienin
9.00 – ++ Paweł Lemberg – 7 r. śm.
11.00 – + + Józef i Bernadeta Hewelt
11.00 – + + Stanisław Benka (12 r. śm.) i Anna