INTENCJE MSZALNE 19.10 – 25.10.2020 R.

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020 R.

18.00 + ANDRZEJ FLISIKOWSKI Z R. UR. BRUNON CZESŁAWĘ I IRMGARDĘ DYSARZ

WTOREK 20.10.2020 R.

18.00 + CZESŁAWĘ SERKOWSKĄ

ŚRODA 21.10.2020 R

17.30 O ŁASKĘ ZDROWIA DLA ADAMA

18.00 DZIĘK – BŁAG DLA JOLANTY I ANDRZEJA 25 R. ŚLUBU

CZWARTEK 22.10.2020

17.30 + JÓZEF RECŁAW I R. ŚM

18.00 + ŁUCJĘ PIĘTA

PIĄTEK 23.10.2020

17.30 + STEFANIĘ KLASA W DN. UR.

18.00 + BERNARD MEJER 7 R. ŚM I HELENĘ

SOBOTA 24.10.2020

16.00 DZIĘK – BŁAG. IWONY I DANIELA LINSTEDT 20 R. ŚLUBU

17.30 DZIĘK – BŁAG CZESŁAWA I URSZULI POBŁOCKICH 45 R. ŚLUBU OD DZIECI I WNUKÓW

18.00 + ELŻBIETA SURMA

18.00 + IGNACEGO R. ŚM GENOWEFY SERKOWSKICH AGNIESZKI I ANTONIEGO KLEINA

NIEDZIELA 25.10.2020

7.15 + GERTRUDĘ PIOTRA ANDRZEJA HILDEBRANDT

7.15 + RODZICÓW JANINĘ JANA I JÓZEFĘ SABADY

9.15 + ŁUCJĘ PELPLIŃSKĄ 26 R. ŚM I MĘŻA JANA

9.15 DZIĘK – BŁAG JOANNY I ANDRZEJA W R. ŚLUBU

11.00 + TADEUSZ LIEGMANN RODZICÓW Z OB STRON INT OD ŻONY

11.00 DZIEK. – BŁAG. ELŻBIETY I JERZEGO 45 R. ŚLUBU

INTENCJE MSZALNE 12.10 – 18.10.2020

PONIEDZIAŁEK 12.10.2020

18.00 +HUBERT KLINKOSZ

WTOREK 13.10.2020

9.00 + KS. PRAŁAT ANDRZEJ MISZEWSKI

16.00 W INT. BIERZMOWANYCH – J.EKS. KS. BP DIECEZJALNY RYSZARD KASYNA

ŚRODA 14.10.2020 R.

17.30 DZIĘK – BŁAG. W INT. DORTY I KRZYSZTOFA XIX R. ŚLUBU

18.00 + MICHAŁA I HILDEGARDĘ SERKOWSKICH

CZWARTEK 15.10.2020 R.

18.00 + MARIAN STAROSZCZYK XIII R. ŚM RODZICÓW I RODZEŃSTWO

PIĄTEK 16.10.2020

17.30 DZIĘK – BŁAG. WIOLETY I ANTONIEGO GROT 5 R. ŚLUBU

18.00 + BRUNON MARIANNA JAN ANTONI WIERZBA

SOBOTA 17.10.2020

16.00 ZŁOTY JUBILEUSZ MAŁAŻEŃSTWA

17.00 + GERTRUDA SOCHA BERNARD I RYSZARD

18.00 DZIEK. BŁAG ANNA I RAFAŁ GOSTOMSKICH 10 R. ŚLUBU

18.00 + SCHOLASTYKĘ BERNATOWICZ

NIEDZIELA 18.10.2020 R.

7.15 + RODZICÓW RAMCZYKOWSKICH

7.15 DZIEK. BŁAG. MARII I MARKA 35 R. ŚLUBU

9.15 + MĘŻA PIOTRA KUNOWSKIEGO HENRYKA I CZESŁAWA

9.15 + EUGENIUSZA SIKORĘ I ZM Z RODZINY

11.00 + ZMARŁYCH I ŻYWYCH PARAFIAN

11.00 +JAN KREFTA