Ogłoszenia na Niedzielę 10 lipca 2022 r.

W środę o 20.00 Różaniec Fatimski.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 20.00 do 20.45.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu za naprawienie światła na wieży kościelnej

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by na następną niedzielę tę troskę podjęli następni wierni z listy.

Pan Starosta Powiatu Kartuskiego Bogdan Łapa, w imieniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach, kieruje do nas prośbę o podjęcie dzieła rodzin zastępczych. Pan Starosta pisze, że „nie ma piękniejszego daru niż przyjęcie pod swój dach dziecka pozbawionego opieki i miłości rodzicielskiej, podarowanie mu spokojnego, bezpiecznego dzieciństwa, z dala od przemocy, alkoholu i innych patologii współczesnego świata”. Szczegóły na plakacie przy wejściu do kościoła.

W niedzielę 17 lipca Kaszubskie Sanktuarium Maryjne w Sianowie będzie obchodzić odpust N.M.P. Sianowskiej, Królowej Kaszub. Suma odpustowa rozpocznie się o godzinie 11.30