Ogłoszenia na niedzielę 13 marca 2022 r.

Rozpoczęliśmy przycinanie drzew na cmentarzu. Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu, że się tego podjął. Dziękuję też za wsparcie panom, którzy pomagali w tej akcji. W poniedziałek od 9.00 będziemy kontynuować prace. Proszę o pomoc chętnych panów.

W sobotę Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Msze św. z tej uroczystości będą odprawione o godzinie 9.00 i o 17.00. Po tych Mszach odmówimy litanię do św. Józefa przy figurze przed kaplicą przedpogrzebową. Na 11.00 pojadę na odpust parafialny do parafii Wygoda.

Drogi Krzyżowe w piątek o 16.30 i o 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14.00.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by na przyszłą niedzielę podjęli tę troskę następni wierni z listy.

Zapowiedzi przedślubne:

Patryk Malinowski, parafia Szymbark

Daria Malinowska, parafia Szymbark

Sławomir Grota, kawaler, parafia Szymbark

Marta Sowa, panna, parafia Chrystusa Króla Gdańsk

Przemysław Szczypior, kawaler, parafia Świętej Trójcy w Kościerzynie

Kinga Leśniewska, panna, parafia Świętej Trójcy w Kościerzynie

Podziękowania Wójta Gminy Stężyca za wsparcie uchodźców z Ukrainy.