Ogłoszenia na niedzielę 14 kwietnia 2024 r.

Przypominam, że jeśli któreś dziecko przygotowujące się do I Komunii św. było ochrzczone poza naszą parafią, konieczne jest dostarczenie metryki chrztu tego dziecka.

Po niedzieli będzie wyłączony z ruchu pas jezdni przy ul. ks. Motylewskiego, przylegający do kościoła, ze względu na prace konserwatorskie prowadzone przy oknach. Bardzo przepraszam za utrudnienia i proszę o ostrożność na tym odcinku drogi.

Zmarła nasza parafianka Urszula Krefta z Szymbarka. Pogrzeb w środę o godzinie 10.00. Różaniec w intencji zmarłej każdego dnia w kościele po ostatniej Mszy św., czyli w niedzielę ok. 11.50, w poniedziałek i we wtorek o godzinie 18.30. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

W przyszłą niedzielę, 14 kwietnia, prowadzona będzie zbiórka na działalność Kartuskiego Hospicjum – Pola Nadziei 2024. Można także przekazać 1,5% podatku na ten cel. Druki do zlecenia przekazania podatku są wyłożone pod chórem.