Ogłoszenia na niedzielę 19 grudnia 2021r.

Ogłoszenia na niedzielę 19 grudnia 2021 r.

Bardzo dziękuję panu Marianowi Pekowi, za przygotowanie nowych stojaków dla choinek w kościele. Są bardzo ładne i solidne.

We wtorek o 19.00 rozpoczniemy montowanie choinek w kościele. Zapraszam chętnych panów ( tych co zwykle a także innych zainteresowanych) do zrealizowania tego zadania

Roraty będą odprawiane od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.00.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni. Najlepiej będzie podjąć to działanie w czwartek 23 grudnia.

W Wigilię Bożego Narodzenia Pasterki będziemy rozpoczynać o godzinie 21.00 i o 24.00.

Pan Kamil Kleina przyniósł nam światełko betlejemskie. Bardzo dziękuję. Jest ustawione w prezbiterium. Można oczywiście odpalać sobie świece i zabierać do domu.

W tym tygodniu zmarły nasze parafianki: Jadwiga Pallasch i Teresa Stefańska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.