Ogłoszenia na niedzielę 19 września 2021 r.

W minionym tygodniu zamontowaliśmy nowy wzmacniacz nagłośnieniowy w naszym kościele. Dzięki temu głośniki przestały trzeszczeć.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kłobuczyna za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Za tydzień w kościołach w Polsce będzie się odbywać liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przyjmujących Komunię świętą.

W minioną niedzielę miała się odbyć zbiórka do puszek na rzecz Ziemi Świętej. Odbędzie się ona za tydzień, czyli 26 września.

1. Szymon Tomasz Lipski, Sikorska Huta
Aneta Weronika Klinkosz, Kosowo
2. Remigiusz Ulenberg, parafia Szymbark
Małgorzata Domańska, parafia Gdynia Wiczlino
3. Karol Mejna, parafia św. Marcina, Sierakowice
Angelika Brzozowska, parafia Szymbark
4. Stanisław Bluhm, parafia Szymbark
Lucyna Patoka, parafia Gołubie
5. Krystian Szymichowski, parafia Szymbark
Monika Woźniak, parafia Szymbark

Ogłoszenie ks. Tomasza Mizyka:
Wszystkich pielgrzymów oraz sympatyków Kaszubskiej grupy Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w przyszłą niedzielę – 26 września – o godz. 14:30, w parafii św. Kazimierza w Kartuzach. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą.