Ogłoszenia na niedzielę 2 października 2022 r.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w odpuście parafialnym św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Szczególnie dziękuję tym, którzy bardziej się zaangażowali w liturgię, czyli Służbie ołtarza, młodzieży, panu Organiście. To była bardzo piękna wspólna modlitwa. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę, czyli 9 października, zostanie w naszej parafii przeprowadzona zbiórka pieniędzy na budowę hospicjum w Kartuzach, w ramach corocznej akcji Dwa Światy. 9 października o godzinie 19.00 w parafii św. Wojciecha w Kartuzach odbędzie się koncert muzyki chrześcijańskiej związany z tą zbiórką.

Również w przyszłą niedzielę w całej Polsce, będzie przeprowadzane liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przyjmujących Komunię Św.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Przy bocznym ołtarzu są kalendarze na przyszły rok w cenie 5 i 10 zł.

Zapowiedzi

Bartłomiej Małszycki, kawaler, parafia Szymbark

Weronika Szmyt, panna, parafia Stężyca