Ogłoszenia na niedzielę 2 stycznia 2022 r.

Bardzo dziękuję za różne przejawy życzliwości okazywane w ostatnim czasie zarówno indywidualnie, jak i przez wspólnoty, czy organizacje. Niech dobry Bóg Wam wszystkim obficie błogosławi w całym 2022 roku.

Dziękuję za ofiary złożone na szkolnictwo katolickie. Zebraliśmy 450 zł. Wszystkie zbiórki minionego roku zostały przekazane adresatom.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte jak w niedzielę.

Po wieczornych Mszach świętych, w czasie kolędowym, biuro parafialne będzie nieczynne, gdyż na tych Mszach będą mnie zastępować ojcowie Franciszkanie. Będę odprawiać Msza święte rano.

Kolędy w tym tygodniu

3 stycznia, poniedziałek, od 14.00 – Szymbark wieś, strona szkoły (Jolanta Stenka, Zdzisława Stenka, do Ośrodka Zdrowia)

4 stycznia, wtorek, od 15.00 – Szymbark Nowe Osiedle (Węsierski – Blok)

5 stycznia, środa, od 15.00 – Szymbark Nowe Osiedle (Ewa Bieniek – Antoni Grzędzicki)