Ogłoszenia na niedzielę 20 marca 2022 r.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu a także kilku innym panom za przycięcie drzew na cmentarzu i za posprzątanie gałęzi. Panu Janowi Zaborowskiemu bardzo dziękuję za pokrycie kosztów tej akcji.

Drogi Krzyżowe w piątek o 16.30 i o 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14.00.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by na przyszłą niedzielę podjęli tę troskę następni wierni z listy.

W piątek będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Zapowiedzi przedślubne:

Sławomir Grota, kawaler, parafia Szymbark

Marta Sowa, panna, parafia Chrystusa Króla Gdańsk

Przemysław Szczypior, kawaler, parafia Świętej Trójcy w Kościerzynie

Kinga Leśniowska, panna, parafia Świętej Trójcy w Kościerzynie

Karol Stolc, kawaler, parafia Stężyca

Julia Szreder, panna, parafia Szymbark

Patryk Flisikowski, Kawaler, parafia Szymbark

Ewelina Bistroń, panna, parafia Szymbark

Oddział Caritas w Kartuzach przysłał nam świece, z których dochód ma zasilić hospicjum w Kartuzach. Świece są w cenie 8, 12 i 18 zł.

Od poniedziałku nasza szkoła będzie przeżywać rekolekcje wielkopostne, które poprowadzą siostry Franciszkanki z Orlika koło Brus.