Ogłoszenia na Niedzielę 25 września 2022 r.

W sobotę nasza parafia będzie przeżywać główny odpust parafialny ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Sumie odpustowej o godzinie 11.00 będzie przewodniczyć Ks. Bp Arkadiusz Okroj. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i gości do udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo I soboty miesiąca proszę tego dnia odprawić indywidualnie. Kościół będzie otwarty od rana.

Okazja do spowiedzi św. będzie w poniedziałek, w środę, w czwartek od 20.00 do 20.30, a w piątek od 20.00 do 20.45. Oprócz tego, jak zawsze, przed Mszami.

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przyjmą I Komunię Św.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Proboszcz parafii Brodnica Górna, ks. Stanisław Piastowski, organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Odbędzie się ona w dniach 21 – 22 października br.(piątek – sobota, z noclegiem w Domu Pielgrzyma. Koszt – 250 zł od osoby. Zapisy pod numerem 601 624 057.

W dniach 18 – 20 listopada w Sulęczynie odbędzie się „Weekend dla narzeczonych”, będący przygotowaniem do zawarcia związku małżeńskiego. Można zgłosić swoje uczestnictwo przez stronę www.ewangelizacjapelplin.pl.

W dniach 14 – 15 października w szkole w Kamienicy Szlacheckiej odbędą się rekolekcje kerygmatyczne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Dotyczy to aktualnych uczniów klas 8, czyli tej grupy, która miała swoje spotkanie w minionym tygodniu. Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godzinie 17.30.