Ogłoszenia na niedzielę 31 października 2021

Ogłoszenia na niedzielę 31 października 2021 r.

W uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte będą odprawione o godzinie 7.15, 9.15, 11.00, 14.00. Procesja na cmentarz będzie po Mszy świętej o godzinie 14.00.
W Dzień Zaduszny Msze święte będą o godzinie 9.00, 17.00 i o 18.00.
Od środy do soboty Msze święte wieczorne o godzinie 17.00 i o 18.00.

Zdrowaśki roczne można składać nadal w koszu wystawionym w prezbiterium przy figurze św. Antoniego. Od wtorku do soboty po Mszach świętych będziemy odmawiać zdrowaśki jednorazowe, które można przed tymi Mszami umieścić w koszu będącym pod ołtarzem. Lepiej ich nie pakować w koperty ale wrzucać luzem

W Piątek spowiedź święta od godziny 16.30 do 18.00.
W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Proszę zgłosić chętnych.
W sobotę o godzinie 8.30 będziemy śpiewać Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.
Bardzo dziękuję młodzieży klas ósmych, a konkretnie Tomaszowi Benkowskiemu, Wiktorowi Wisieckiemu, Kacprowi Laskowskiemu, Kindze Kupc, Weronice Lewandowskiej, Paulinie Kulas za uprzątnięcie liści wokół kościoła, kostnicy i plebanii. Praca przebiegała bardzo sprawnie i radośnie, co też jest ważne. Również panu Markowi Blokowi bardzo dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu akcji a pani Beacie Młyńskiej dziękuję za bardzo dobry obiad.