Ogłoszenia na niedzielę 4 grudnia 2022 r. II niedziela Adwentu

Dzisiaj po Mszy o godzinie 11.00 będzie spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz Kościoła katolickiego na Wschodzie

W poniedziałek, w ramach tzw „mostu modlitwy” pamiętajmy w osobistych modlitwach o pracownikach i o studentach Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. W każdej Mszy św. będziemy duchowo wspierać nasze Seminarium Duchowne.

We wtorek, ze względu na szkolny kiermasz mikołajkowy, roraty będą o godzinie 15.30.

W czwartek będzie uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i zarazem nasz drugi odpust. Sumie odpustowej o godzinie 18.00 będzie przewodniczyć ks. kan. Bogdan Drozdowski. Na Mszy o 18.00 będzie obrzęd poświęcenia medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św.

W czwartek od zakończenia Mszy św. o godzinie 11.00 do 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej modlitwy w czasie tzw. Godziny Łaski.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Opłatki są wyłożone przy bocznym ołtarzu. Ofiary opłatkowe będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

Również przy bocznym ołtarzu są wyłożone świece Caritas w cenie 10 zł.

Zarząd Zrzeszenia kaszubskich Kuczerów i Hodowców Koni zaprasza na walne zebranie członków dnia 10.12.2022 r. (sobota) na godzinę 17.00 do restauracji pod Wieżą

W tym tygodniu zmarli nasi parafianie: Jan Blok, Jadwiga Hallman, Alfons Lipiński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.