Ogłoszenia na niedzielę 5 grudnia 2021r.

Ogłoszenia na niedzielę 5 grudnia 2021 r.

Dzisiaj po Mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na Kościoły Wschodnie

Roraty będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00.

W środę nasza parafia będzie obchodzić odpust ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte tego dnia o godzinie 9.00 i o 18.00. Obu Mszom świętym będzie przewodniczyć ks. Marcin Kunda, prowadzący dom rekolekcyjny w Bysławku.

Po Mszy świętej o godzinie 9.00 nastąpi poświęcenie figury świętego Józefa, ustawionej przed kaplicą przedpogrzebową. Na obu Mszach dokonamy aktu zawierzenia świętemu Józefowi, do czego nas zachęca nasz Ksiądz Biskup Diecezjalny.

W niedzielę 12 grudnia na Mszy św. o godzinie 11.00 pobłogosławię medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Sugeruję, by rodzice zakupili tzw. Cudowne Medaliki, takie jak te, które rozdawaliśmy w kościele we wrześniu.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Bardzo dziękuję panu Sławomirowi Dziemińskiemu za dokonanie prac naprawczych w kościele a także za namalowanie krzyża pod figurą Chrystusa w kaplicy św. Jana Pawła II.