Ogłoszenia na niedzielę 7 kwietnia 2024 r. Święto Miłosierdzia Bożego

Jutro, czyli w poniedziałek 8 kwietnia, będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona z 25 marca, ze względu na przepisy liturgiczne odnoszące się do czasu paschalnego. Na Mszy św. o godzinie 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenia duchowej adopcji dziecka poczętego.

W piątek nasza parafia będzie uczestniczyć w tzw Moście Modlitewnym z naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. Włączmy tego dnia do naszych osobistych modlitw profesorów, kleryków, wszystkich pracowników Seminarium.

Po niedzieli będzie wyłączony z ruchu pas jezdni przy ul. ks. Motylewskiego, przylegający do kościoła, ze względu na prace konserwatorskie prowadzone przy trzech oknach. Bardzo przepraszam za utrudnienia i proszę o ostrożność na tym odcinku drogi.

Od dzisiejszej niedzieli o godzinie 15.00 dzwon kościelny będzie zapraszał do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia za konających.

Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na cele charytatywne w naszej diecezji.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.