Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia na 9 stycznia 2022 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

W celu uzupełnienia dokumentacji cmentarza bardzo proszę, by wszyscy, którzy poczynili rezerwację miejsc na cmentarzu, począwszy od 2015 roku, aż do dzisiaj, zgłosili się do pana Zdzisława Kleiny, z dokumentami potwierdzającymi rezerwację. Chodzi o aktualizację księgi cmentarnej. Proszę, by uczynić to do końca czerwca bieżącego roku.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Po wieczornych Mszach świętych, w czasie kolędowym, biuro parafialne będzie nieczynne, gdyż na tych Mszach będą mnie zastępować ojcowie Franciszkanie. Będę odprawiać Msza święte rano. W środę ranna Msza święta o godzinie 8.00.

Kolędy w tym tygodniu:

11 stycznia, wtorek, od 15.00 – Szymbark, Szymbarskich Zakładników strona prawa pod Kłobuczyno (Czapiewska, Hamerski, Szulist, Wilma)

12 stycznia, środa, 15.00 – Szymbark wybudowanie i kolano (Dziemiński, Kupper)

13 stycznia, czwartek, od 16.00 – Szymbark strona kościoła ( Blok, Hirsz, Szulist…)

14 stycznia, piątek, od 14.00 – Potuły wieś (Marian Lewna – Czesław Jereczek)

15 stycznia, sobota, od 10.00 – Kaplica wieś i blok

16 stycznia, niedziela, od 13.30 – Potuły (Elżbieta Skwierawska – Jan Zaborowski)

Będę wdzięczny za transport tam, gdzie jest on potrzebny.